Diana & Mihajlo

To niezwykłe wydarzenie rozpoczęło się dla nas odwołanym lotem, który wywołał falę obaw. Na szczęście los był łaskawy, a my dotarliśmy na czas na sierpniowe wesele w samym sercu Frankfurtu. Miasto, znane z biznesu, pokazało nam zupełnie inną twarz – zieloną, spokojną i idealną dla naszej opowieści o gorącej miłości Diany i Michajlo.

Ceremonia była klasyczna, ale wesele odstawało od konwencji. Wybór miejsca – „Golfakademie“ w stylu śródziemnomorskim z unikalnym tłem stworzyło niezwykłą atmosferę. Goście czuli się swobodnie w otoczeniu natury, co dodatkowo rozluźniło atmosferę. To było coś! Praca w tym dniu  to była czysta przyjemność. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia –  imprezowania i rozmów nie było końca a my zakończyliśmy ten dzień z poczuciem spełnionej misji. Nie  pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego reportażu.

Category:
Date:

Odwiedź nasz instagram

@powiedztak

Close

Jesteśmy Agnieszka i Tomek – zespół, który nie tylko tworzy wspaniałe filmy i fotografie ślubne, ale także dzieli się z Wami historią naszej prawdziwej miłości.

Instagram

@ PowiedzTak

Śledź nas

kontakt@powiedztak.com